POLSKI FOTOGRAF
Chicago

Wedding and Emotions to firma zajmująca się produkcją filmową oraz fotografia na terenie USA i Polski.
We are Destination Wedding Videographers

NOWA STRONA

Witam was rodacy na naszej POLSKIEJ stronie
Ślubnej w Chicago

Tworzymy personalne Filmy fabularne oraz zdjęcia o wysokiej Elegancji i jakości wszystko oparte jest o komfort pracy z nami.
Posiadamy kilka pakietów które są elastyczne i możemy dopasować je do Twoich potrzeb.
Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą

To wszystko dla tego jedynego Dnia
pełnego Miłości i Radości

Wedding And Emotions
Polski Fotograf w Chicago

Ślub to Nowa historia dwojga kochających się ludzi, którzy łączą swoje serca w jedno.

 

Chcemy uchwycić zarówno rzeczywistość, jak i fantazję wszystkiego, co się dzieje.

Bez presji i zbędnego pozowania, skupiamy się na fotografowaniu, filmowaniu Ślubu i skupiamy się na uchwyceniu naturalnego upływu dnia. (“Candid”).

W kreatywny i wyjątkowo filmowy sposób opowiadamy wciągające historie, aby wzbudzić Twoje wspomnienia i emocje na nowo i pokazać jak wyjątkowy Dzień to był.

– – – – – – –

“Film Ślubny oraz zdjęcia Ślubne to jeden z najbardziej wizualnych owoców z sakramentu oddania się jeden drugiemu… zapisanego z waszego dnia aby moc pamiętać i wracać to tego dnia dający sobie nawzajem dużo pozytywnej i wspierającej was energii, przywołując wasze silne więzi które sobie przyrzekaliście.”

Dzień ślubu to dzień pełen emocji dzień, w którym wszystko, co zaplanowaliśmy, kończy się ostatecznym symbolem oddania się swojemu partnerowi. To jedyny w swoim rodzaju dzień, który zasługuje na uchwycenie w kamerze, dzięki czemu wszystkie niesamowite wspomnienia i doświadczenia, które powstały tego dnia, można zachować na wieczność.

PAKIETY FOTOGRAFI ŚLUBNEJ

Uchwycenie Twojego emocjonalnego dnia

POCZUJ DUMĘ I PODZIW
ZAPISUJĄC WŁASNA PAMIĄTKĘ ŚLUBNĄ

Classic 

300+ Fotografii


6-7 godzin pokrycia – $1900

Pakiet fotografii Ślubnej “Classic”, zatrzymuje najważniejsze momenty z dnia Ślubu, liczba 300 oznacza najbardziej wyselekcjonowane zdjęcia. 

Classic Plus

400+ Fotografii

8-9 godzin pokrycia – $2400

Pakiet Classic Plus daje ci te same możliwości które oferuje Classic ale w większym pakiecie. Jest to idealna opcja dla pokrycia najważniejszych momentów jeśli posiadasz większą ilość gości lub po prostu oczekujesz większej ilości zdjęć.

Premium

600+ Fotografii

Pełny Dzień (limit 13h) – $3500

 Premium to pakiet dający Pełny zakres pokrycia wszystkiego co się wydarzy oraz co przyniesie Twój wyjątkowy Dzień zostanie uchwycone zaczynając od Świtu przy kawie do tańców i oczepin. Co do ilości zdjęć też nie ma limitów, jednak minimów jakie otrzymasz to 600 ujęć.

Każdy materiał będzie dostępny on-line oraz w formie Pendrive jeśli sobie życzysz.

POLSKI KAMERZYSTA ŚLUBNY CHICAGO

Zapisywanie emocjonalnych chwil i wspomnień poprzez Film Ślubny 

To wyjątkowa i cenna pamiątka mieć własny FILM Ślubny z Chicago.
Będziecie mogli oglądać i wspominać z rodziną i znajomymi ten wyjątkowy Dzień. Możecie przywrócić momenty w których celebrowaliście, bawiliście się, śmialiście się i rownież te które były bardzo emocjonalne i momenty których oddaliście si
ę sobie wkraczając we wspólna przyszłość.

 

W waszym Filmie uchwycimy to, co najważniejsze wokół Ciebie, miłość, wsparcie, szczęście, uśmiech i ciepłe słowa... uchwycone z największą dyskrecją i elegancją.

Tak to ważne, aby nie stracić tych momentów i wspomnień.

Real AWARDS!

WIELKIE SŁOWA OD PAR MŁODYCH

Takie słowa 
Bezcenne!

Nasze Film Weselny jest niesamowity

Cieszymy się, że poprosiliśmy WeddingandEmotions, aby uchwycić najważnejsze chwilę w naszym życiu. Początkowo trochę się martwiliśmy, ponieważ nasze zwyczaje i tradycje były trochę inne, zespół spotkał się z nami, naprawdę zrozumiał, jakie były nasze potrzeby i zrobił szczegółowe notatki wszystkich ważnych momentów do uchwycenia.

Otrzymaliśmy piękny film z najciekawszymi momentami ślubu, a także niesamowite zdjęcia, wszystko przed terminem. Podobały nam się ich edycje, a szczególnie podobał nam się ich sposób na uchwycenie tych momentów.

Możemy ich szczerze polecić, świetnie się z nimi pracowało.

Najlepszy filmowiec ślubny w Chicago!

Konrad jest niesamowitym i kreatywnym Filmowcem ślubnym i fotografem w Chicago, z którym się spotkałem. Nie przegapił ani jednej ważnej chwili i był aktywny do samego końca! Pracował bez końca w bardzo gorączkowym czasie, aby uchwycić nasze najważniejsze chwile. Jego umiejętności montażu na naszym ślubnym wideo były hollywoodzkiej jakości! Wysoka jakoość z piękną muzyką. Jego komunikacja była bardzo skuteczna! Był bardzo sumienny i cierpliwy podczas nagrywania filmu z całego naszego wesela. Gorąco polecam Konrada nie tylko na wesele, ale jako Filmowca!